9 Şubat 2014 Pazar

Parfum Incelemesi: Lolita Lempicka

Bugun sizlere hayatımın parfumu olmaya aday bir parfümden bahsedeceğim. Belki birçoğunuzun kullandığı ya da adını duyduğu bu parfüm Lolita Lempicka.


Ben bu parfümün kokusunu hiç bilmeden almaya gittim. Çünkü çok fazla methini duyuyordum ve çok merak ediyordum. İlk önce Douglas mağazasına gittim almak için. tabiki önce kokusunu denedim. Sonra gorevli bayan daha başka bir suru parfum sıktı bana, bütün kokular birbirine karışınca Lolita bana hiç hoş bir koku gibi gelmedi. Mağazadan çıktım ve gun boyu gezdım dolaştım. Akşam oldugunda uzerımde kalan tek koku lolitaydı:) ve bu koku bekledıkçe cok harıka bır kokuya donustu. Sevgılımden de ıltıfat alınca artık bu parfumu almak benım ıcın kaçınılmaz oldu:)Parfumun 30 ml'lik en küçük boyunu aldım. Fiyat 49.90 tl bu arada. Şişesine diyecek söz yok. Cok şirin minik bir elma şeklinde şişe tasarımı var. şişenin üstunde altın yaldızlı kalpler var. ve parfum şişesinin en guzel ozelliği kapaksız oluşu benim için. bu minik elma sapını sıkarak parfum dısarı cıkıyor. cok minik bir delikten cıkmasına rağmen tek bir fıs butun vucudunuza yayılabiliyor. Bu kokuya her ne kadar şekerli bir koku dense de nece kesinlikle öyle değil. evet kabul ediyorum ki biraz ağır bir koku fakat kesinlikle bayıcı, sizi çocuk gibi şeker şeker kokutacak bir koku değil. Lolita Lempicka Feminine Parfüm notaları: Menekşe, vanilya, meyan, amarena kirazı ve süsen. Görüldüğü üzere içinde meyve adına fazla birşey yok. Benim tenimde kalan daha çok vanilya ve menekşe kokusu:)

Parfumun şişesi kadar kutusu da oldukça albenili:) Bu parfumun kalıcılığı ise son derece başaralı. zevkler ve renkler tartışılmaz belki ama bu parfüme bir şans vermenizi tavsiye ederim. Benim kesinlikle bittikçe satın alacağım bir koku artık kendisi:)1 yorum:

  1. takipçi kısmında sorun var lütfen bakın sizi kimse taki edemiyor

    YanıtlaSil